Формат ручної поклажі та серія MAUBERT 2.0*
*Асортимент колекції MAUBERT поєднує стриману елегантність і незмінну практичність. Виберіть рюкзак, який захистить ваш комп'ютер, або велику дорожню сумку, що забезпечує оптимальну організацію. А як вам компактна, і легка валіза для ручної поклажі? Це новий формат валізи.

Давайте поговоримо про перевезення багажу, а саме ручна поклажа.

  • МАУ - ніякого Duty Free
                 SkyUp - лоукостер з багажем
                 Bees Airline – нові українські авіалінії
                 Ryanair - 11 євро за кожен зайвий кілограм
                 WizzAir - поміститися в рюкзак

 

МАУ - ніякого Duty Free

Як відомо, лоукостери дозволяють перевозити безкоштовно тільки ручну поклажу, змушуючи доплачувати за кожну одиницю вантажу іноді більше, ніж вартість квитка. На міжконтинентальні рейси, як правило, дозволяється брати важчу поклажу, а верхній одяг та пакети з Duty Free не можна проносити безкоштовно.

Що пропонує МАУ? Пасажири, у вартість квитка яких не входить перевезення зареєстрованого багажу, зможуть взяти на борт літака одну ручну поклажу вагою до 7 кг і розмірами не більше 55х40х20 см, а також верхній одяг та парасольку.

Інші речі та аксесуари, у тому числі ноутбук, пресу, фотоапарат, документи і навіть товари Duty Free, повинні бути розміщені всередині ручної поклажі. Якщо вартість квитків входить перевезення зареєстрованого багажу, то на борт літака можна взяти другу ручну поклажу вагою до 5 кг і розмірами не більше 40х30х10 см, наприклад, невеликий рюкзак або сумку для ноутбука. Квиток у бізнес-клас дозволить пронести дві ручні поклажі: вагою до 12 та 5 кг.

 

Максимальний розмір багажу становить 158 см (висота плюс ширина плюс довжина), вага – 23 кг для економ-класу та преміум-економ-класу та 32 кг для бізнес-класу. Весь багаж вагою понад 32 кг та/або розміром понад 300 см можна перевозити лише як вантаж.
SkyUp - лоукостер з багажем

З тарифом Economy Standard пасажир може взяти одну безкоштовну одиницю ручної поклажі стандартного розміру 55х40х20 см вагою до 9 кг та другу безкоштовну одиницю розміром 35х20х10 см вагою до 5 кг.

Bees Airline – нові українські авіалінії

Bees Airline дозволяє перевозити на борту безкоштовно 1 одиницю ручної поклажі, вага та розмір якої не може перевищувати 7 кг та відповідно 55x40x23см.

Додатково пасажир має право безкоштовно перевозити речі, які можуть знадобитися йому під час посадки, висадки або під час польоту, а саме: жіноча та чоловіча сумка або ноутбук, пальто чи куртка, харчування для дитини необхідно під час польоту (не більше 5 кг розміром 40х30х20см), одна упаковка товарів Duty Free (мають бути поміщені в спеціальний герметичний поліетиленовий пакет із квитанцією).

Ryanair - 11 євро за кожен зайвий кілограм

Найжорсткіші правила у ірландського лоукостера - безкоштовним є лише один багаж розміром 40x20x25 см. Це найдешевший тариф Value.

WizzAir - поміститися в рюкзак

Пасажири угорського лоукостера можуть безкоштовно брати до салону одну сумку розміром не більше 40x30x20 см та вагою до 10 кг. Безмитні товари, придбані в аеропорту, верхній одяг та друковану продукцію також можна брати безкоштовно.

Валіза на коліщатках розмірами 55х40х23 см можна купувати при покупці пріоритетної посадки Wizz Priority. Коліщатка не обов'язкові, але валіза повинна відповідати вимогам до розміру та ваги.

На рейсах компанії Wizz Air кожен пасажир може провозити:

    Одну безкоштовну одиницю ручної поклажі (макс. Розмір 40 x 30 x 20 см, вага 10 кг), яка поміщається під крісло спереду.

Звичайно це все індивідуально, і коли ви купуєте квитки, то уважно вивчайте вимоги вашого авіаперевізника.

Але наша валізка - ідеальний супутник для подорожей у форматі ручна поклажа на пару днів.